Кошик
276 відгуків
+380671166930
+380671166930
+380935265161
CRYSTAL AQUA
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Найбільший і самий шикарний вибір акваріумних рослин в Україні від ТМ Атман. Більше 500 видів штучних акваріумних рослин, найвищої якості в індивідуальній упаковці.

Живые аквариумные растения, бесспорно, очень красивые. Они оживляют любой аквариум, делая его произведением искусства. Но, прежде чем аквариум в таковое превратится ― пройдет немало времени, будет затрачено немало усилий, времени и денег. Поэтому многие декорируют аквариум именно искусственными растениями. На данном этапе развития технологий искусственный декор для аквариума иногда слабо можно отличить от настоящих растений для аквариума. За искусственными растениями не нужно следить (только иногда промыть), их не нужно пересаживать, им не нужен мощный свет и СО2. Тому, якщо у вас немає ні часу ні бажання доглядати за живими рослинами, а гарний акваріум дуже хочеться, то штучні рослини для акваріума ― це саме те, що вам потрібно!

Акваріумні рослини Атман виготовлені з високоякісної пластмаси або еластичного силікону, повна імітація справжніх живих акваріумних рослин ― Людвігія, Кабомба, Гігрофіла, Криптокорина, Анахарис, Елодея, Амбулия, Эхинодороус, Перолистник, Лимоник. Рослини надовго зберігають свою форму і колір, доступні в різних розмірах. Добре себе зарекомендували найвідоміші штучні декорації ― це морські рослини актинії. За рахунок своєї гнучкості, актинії в акваріумах набувають образ живих рослин.

Штучні рослини Атман

Знижки при реалізації на суму:

500USD ― 4%

1500USD ― 8%

2500USD ― 12%

www.crystal-aqua.torgg.com