Скребок з металевою ручкою 70 см для чищення скла в акваріумі

- В наявності
- Код: 3510501
134,20 ₴
- +380 (93) 526-51-61работает с 9.00 до 21.00
Скребок 70 см для чищення скла акваріума з металевою ручкою.
Дуже часто у юних акваріумістів виникає питання ― Як і чим треба чистити скло акваріума? Багато хто використовують кухонні губки для миття посуду та ними чистять скло. Губки для миття посуду добре відчищають навіть застарілі обростання на склі, але можуть і безповоротно зіпсувати акваріум. У багатьох таких губок твердість волокон занадто висока і вони можуть дряпати акваріумні скла. Після кількох застосувань такої губки найчастіше з'являються подряпини. Взагалі-то, в тому-то і полягає підступність губок з абразивним шаром, що залишені ними подряпини тонкі і погано помітні неозброєним оком, але як же сильно вони заважають, коли починаєш фотографувати риб!
І все-таки для чистки скла акваріума, на відміну від кухонної губки краще всього використовувати цей скребок з металевою ручкою.
Скребок для чищення скла від слизу, зелені та від водоростей. Дуже зручний при збиранні акваріума. Довга металева ручка дозволяє дістати до дна не намочивши рук. Має два види елемента, що чистить ― м'яка губка з одного боку і жорстка губка зі зворотного боку.
Характеристики:
Довжина ручки: 65 см
Загальна довжина скребка: 70 см
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Atman |
Країна виробник | Китай |
Вид | Скребок |
Застосування | Догляд за акваріумом |
Матеріал | Метал |
Довжина | 70 см |
- Ціна: 134,20 ₴