Кошик
276 відгуків
+380671166930
+380671166930
+380935265161
CRYSTAL AQUA
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

В даному розділі Ви зможете підібрати компресор ТМ Атман для вашого акваріума, а також професійні компресори для ставків, розвідників і магазинів. Звертаємо Вашу увагу, що комплект (розпилювач, шланг, зворотний клапан) не йде в комплектації і дані аксесуари необхідно купувати окремо. Для отримання додаткових констультаций звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину.

Модельный ряд компрессоров ТМ Атман очень велик и является одним из наиболее востребованных среди аквариумистов всего мира. В нем представлены модели от самых маленьких и простых, не оснащенных регулировкой мощности, до двухканальных моделей, четырехканальных и даже шести канальных с удобной ручкой регулировки мощности, а также профессиональных и автономных.

Компрессора ТМ Атман обладают добротным корпусом, надежными мембранами, высоким ресурсом, и в то же время являются очень компактными и практичными.

Компресора торгової марки Atman являють собою оптимальне поєднання ціни та якості, потужності та зручності використання.

По будь-яких технічних питань щодо підбору і покупки акваріумного компресора, а також підбору необхідних аксесуарів, таких як розпилювачі, шланги, перехідники, Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію фахівців нашого магазину.

Компресори Атман